UK RU
Бандажі для колінних суглобів

Багато хто знає, що бандажі для колінних суглобів, зазвичай, прописують в тому випадку, коли сталася якась травма з нижніми кінцівками. Тому відкриємо вам завісу, в яких випадках, окрім травм, лікарі можуть прописати бандажі для колінних суглобів.

Само собою, травми і розірвані зв'язки є найбільш частою причиною використання бандажів, але деякі лікарі також прописують їх використання пацієнтам з остеоартритом, бурситом, синовитом і для полегшення болю. Розглянемо докладніше.

Остеоартрит - це захворювання, яке вражає суглоби тіла, але частіше за все воно вражає саме коліна, оскільки це один з найбільш часто використовуваних суглобів в організмі. Хоча, не виключена поява остеоартриту і в стегнах, руках, хребті, тощо. Через остеоартрит хрящ в суглобі стає жорстким. Отже, він також стає менш еластичним і більш уразливим для пошкоджень. Згодом хрящ може зношуватися і втрачає амортизаційну здатність. Це може призвести до розтягування зв'язок і сухожиль, що дуже болісно.

Бурсит - хворобливий стан, який також вражає суглоби. Бурси - це мішечки, заповнені рідиною, які діють як подушка між кістками, сухожиллями, суглобами і м'язами. Коли ці мішечки запалюються, це називається бурсит. Зазвичай зустрічається в колінах і ліктях.

Синовіт (або синовіальне запалення) - це запалення синовіальної оболонки суглоба. Синовіальна оболонка, яку також іноді називають синовіальним шаром, являє собою сполучну тканину, складову внутрішню частину суглобової капсули. Суглобова капсула - пухирчаста структура, яка оточує суглоби, такі як плече, лікоть, зап'ястя, кисть, коліно, ступня і кісточка. Вона складається з жорсткого зовнішнього шару, який називається фіброзним шаром, і м'якого внутрішнього шару (синовіальної оболонки). Всередині обох шарів міститься синовіальна рідина, яка змащує суглоб, щоб зменшити тертя об суглобовий хрящ під час руху.

Отже, основне завдання бандажів для колінних суглобів - підтримати, стабілізувати і знерухомити травмоване коліно для того, щоб допомогти йому швидше і ефективніше відновитися.

Види, призначення та переваги бандажів для колінних суглобів ТМ MedTеxtile.

  • Бандаж на колінний суглоб еластичний - Артикул 6002

Застосовується при травмах, розтягненнях зв'язок, артрозах, артритах, бурситах, синовітах. Використовується для профілактики звичних вивихів або травм під час занять спортом, а також в період реабілітації після гіпсової пов'язки.

- забезпечує м'яку фіксацію і компресію колінного суглоба,

- повітропроникна тканина розтягується в чотирьох напрямках, тим самим забезпечуючи комфорт при використанні,

- анатомічна форма дозволяє відчувати себе комфортно протягом усього дня.

  • Бандаж на колінний суглоб роз'ємний - Артикул 6058

Служить для забезпечення середньої фіксації і компресії колінного суглоба при травмах і ушкодженнях зв'язок, при болях в суглобі, обумовлених артритами, артрозами, синовітами і бурситами. Бандаж забезпечує відмінну підтримку бокових зв'язок і менісків. Також застосовується для профілактики звичайних вивихів або травм під час занять спортом.

- роз'ємна конструкція наколінника ефективна при травмі суглоба для обмеження рухливості або набряку суглоба і при підвищеній масі тіла,

- зменшує біль завдяки зігріваючій і мікромассажній діям дихаючого неопрена (аеропрен),

- отвір і пружний валик-кільце обмежують рухливість і захищають колінну чашечку,

- два ребра жорсткості і фіксуючі ремені забезпечують додаткову стабілізацію суглоба.

  • Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості - Артикул 6111

Цей бандаж також застосовують при травмах колінного суглоба, при ушкодженнях зв'язок, артритах або артрозі, а також в період реабілітації після гіпсової пов'язки. Також бандаж підходить для профілактики вивихів і травм під час занять спортом.

- забезпечує надійну фіксацію і компресію колінного суглоба,

- зменшує біль і набряк завдяки зігріваючій і мікромассажній дії,

- чотири ребра жорсткості забезпечують додаткову стабілізацію суглоба,

- отвір і пружний валик-кільце обмежують рухливість і захищають колінну чашечку.

  • Бандаж на колінний суглоб з ребрами жорсткості з посиленою фіксацією (тутор) - Артикул 6112

Тутор забезпечує жорстку фіксацію колінного суглоба із захопленням нижньої третини стегна і верхньої третини гомілки, виключає можливість руху в коліні. Застосовується при артрозі, артриті (зокрема ревматоїдному і подагричному), з метою профілактики патологічної установки нижньої кінцівки при помірному вальгусному відхиленні гомілки.

Також використовується в якості шини при: транспортної іммобілізації при травмах капсульно-зв'язкового апарату колінного суглоба різного ступеня тяжкості, при переломах без зміщення, в період ранньої реабілітації після гіпсової іммобілізації, при помірній нестабільності колінного суглоба (зокрема паралітичного походження).

Переваги:

- можливість регулювати внутрішній обсяг завдяки роз’ємній конструкції на липучках,

- виконує роль стабілізуючої шини, має очевидні переваги в порівнянні з гіпсовою лангетою: швидкість і зручність при надяганні, легкість доступу до проблемної ділянки,

- має три металевих ребра жорсткості, які моделюються і надійно фіксують колінний суглоб,

- м'який внутрішній шар забезпечує комфорт при використанні.

Перед покупкою колінного бандажа обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Бандажі для колінних суглобів ТМ MedTеxtile запитуйте в аптеках вашого міста за артикулами, зазначеним вище.