UK RU

ВИРОБНИЦТВО

Фабрика ТОВ «Техномедика» була заснована в 2009 році і зараз є лідером галузі. Це одна з найбільших фабрик повного циклу з виробництва бандажних виробів в Україні.

Фабрика спеціалізується на виробництві бандажних медичних виробів для підтримки органів і кінцівок тіла людини, відновлення їх нормального функціонування і скорочення періоду реабілітації, а також відчуття комфорту при активному способі життя і заняттях спортом. Фабрика пропонує своїм споживачам бандажі для шиї, коректори постави, корсети для попереку, післяопераційні бандажі, бандажі для черевної підтримки, бандажі при грижах, бандажі для підтримки нижніх і верхніх кінцівок, бандажі для вагітних жінок, еластичні бинти і безліч інших виробів.

В асортиментному портфелі є бандажні вироби широко затребувані на ринку, а також мають спеціальні медичні призначення. Все бандажні вироби були розроблені спільно з провідними лікарями Європейських країн.

Фабрика оснащена сучасним обладнанням, яке обслуговують досвідчені співробітники, які пройшли навчання в Швейцарії. В'язально-ткацький цех обладнаний автоматичними верстатами швейцарської компанії JACOB MULLER A.G. - світового лідера у виробництві ткацьких машин для вузьких тканин. Швейний цех оснащений сучасними швейними машинами від провідних виробників SIRUBA, GLOBAL, BROTHER, TYPICAL. На даний момент фабрика випускає до 50 000 бандажних виробів на місяць, а також понад 150 000 метрів еластичних бинтів.

Сертифікація

Передове імпортне обладнання, сучасні матеріали і прогресивні технології дозволяють гарантувати високу якість усього асортименту. Ретельний підхід до організації виробничих процесів і строгий триступеневий контроль якості дозволяє виробляти відмінну бандажну продукцію і конкурувати з провідними світовими виробниками в цій області.

На підприємстві впроваджена «Система менеджменту якості» відповідно до протоколу міжнародного стандарту ISO 9001:2015 року, що підтверджено сертифікатом Quality Austria - Trainings Zertifizierungs und Begutachtungs GmbH.

Також, успішно впроваджена сертифікація відповідно до стандарту ISO 13485:2016 «Система менеджменту якості виробників медичних пристроїв».

Якість продукції підтверджена відповідними міжнародними сертифікатами.

Портфель медичного текстилю

Серійна ортопедична продукція набуває все більшого поширення як складова частина комплексного лікування і реабілітації при самих різних захворюваннях. Бандажні вироби застосовуються в хірургії та неврології, травматології та артрології, нейрохірургії і педіатрії. З кожним роком асортимент пропонованих виробів зростає, пропозиція стає ширшою. Зростає кількість і якість точок продажів, де пацієнт за рекомендацією лікаря може легко придбати необхідну йому ортопедичну продукцію.

Ортопедичні вироби допомагають зберегти активність і підтримувати максимально можливу якість життя.

Основні функціональні завдання медичного текстилю бренду MedTextile:

 • Профілактика травм і захворювань.
 • Підвищення комфорту і якості життя пацієнта в процесі лікування.
 • Якісний післяопераційний догляд і скорочення термінів реабілітації.

Основні переваги бандажних виробів:

 • Високі стандарти швейцарської якості.
 • Міжнародна сертифікація.
 • Висока ефективність медичного застосування виробів.
 • Широка область застосування.
 • Переважне вміст натуральних матеріалів.
 • Комфорт у використанні.
 • Гідний зовнішній вигляд і якість виробу.
 • Висока зносостійкість.
 • Легкий догляд за виробом.
 • Обґрунтована ціна.

Серед великої кількості різних видів медичного текстилю, які представлені сьогодні на ринку, найбільш цікавими є ті варіанти, в яких гармонійно поєднуються професійна якість і вартість виробу. Таке співвідношення виступає переконливим фактором успішності і фабрики Техномедика, яка входить до складу групи компаній Долфі-Україна і самої компанії. Портфель компанії представлений великим асортиментом бандажної продукції і еластичних бинтів - брендом MedTextile в різних цінових сегментах, але незмінною відмінністю даних виробів є високі якісні характеристики в поєднанні з оптимальними цінами.

Фабрика пропонує своїм споживачам:

 • бандажі для шиї
 • коректори постави
 • корсети
 • після-операційні бандажі
 • бандажі при грижах
 • бандажі для підтримки нижніх і верхніх кінцівок
 • бандажі для вагітних жінок
 • еластичні бинти.

Вся продукція, що випускається під брендом MedTextile має високий рівень якості і відповідає всім сучасним вимогам.

При виробництві, кожен виріб проходить технологічний ланцюжок, що включає в себе всі стадії від проектування і виробництва сировини, перш ніж потрапити до свого споживача.

Конструкторський відділ

Конструктори і технологи, в тісній співпраці з провідними фахівцями медичної галузі, розробляють нові види продукції, затребуваної на сучасному ринку. Для проектування моделей використовуються сучасні системи автоматичного проектування, після чого розробки готуються до впровадження у виробництво.

В'язально-ткацький цех

Основа виробництва - інноваційні в'язальні та ткацькі машини швейцарського виробництва. Фахівці підприємства систематично проходять стажування в навчальному центрі компанії «JAKOB MÜLLER» AG. Інженерно-технічні фахівці підприємства розробляють і впроваджують у виробництво найсучасніші і передові матеріали.

Цех розкрою

Матеріали, вироблені у в'язально-ткацькому цеху, потрапляють на ділянку автоматичного і ручного розкрою. Тут досвідчений персонал виробляє крою та комплектацію моделей.

Швейний цех

На наступному етапі викроєні деталі і фурнітура потрапляють в швейний цех, де, згідно з технологічними картами, створюються готові вироби.

Ділянка контролю якості

У відповідності з обов'язковими процедурами, передбаченими системою менеджменту якості ISO 9001: 2015 року, контроль якості здійснюється в три етапи: вхідний, наскрізний і фінальний. Якість виготовлення продукції контролюється на кожному етапі виробництва. Готові вироби перевіряється на відповідність зразку-еталону (починаючи від матеріалу і закінчуючи готовою зшита моделлю).

Пакувальний цех

Після перевірки виробів на ділянці контролю якості, вироби потрапляють в пакувальний цех.

Все це робить продукцію бренду MedTextile конкурентоспроможною на будь-якому ринку.

Бренд MedTextile на постійній основі, тісно співпрацює з Всеукраїнською громадянською асоціацією "Українська асоціація ортопедів - травматологів", беручи активну участь в роботі профільних наукових конференцій за участю міжнародних фахівців з Естонії, Литви, Латвії, Польщі, Грузії.