Особливості носіння грижових бандажів

Призначення бандажа не може привести до лікування грижі, але правильно підібраний бандаж утримує органи черевної порожнини, не допускаючи попадання до грижового мішку. Це означає, що при випадковому защемленні грижі не будуть зачеплені органи черевної порожнини.

Бандаж не повинен завдавати будь-яких незручностей, а його тиск повинен бути рівномірним. Носіння бандажа підвищує працездатність та активність людини, що страждає грижею. До носіння бандажа хворий повинен звикнути. Перша примірка бандажа не завжди проходить комфортно, тому доцільно буде поступово щодня збільшувати час носіння бандажа. Зазвичай протягом 1-2 тижнів хворий освоює бандаж і звикає до нього.

У всіх випадках гриж бандаж слід надягати в положенні лежачи, безпосередньо на тіло. При надяганні на білизну бандаж зміщується, та утворюються складки, які  турбують хворого і викликають подразнення шкіри.

Цілодобово бандаж носити не можна. Перед сном бандаж необхідно зняти, обмити теплою водою область грижового випинання і поперекову область. При захворюваннях, пов'язаних з підвищенням внутрішньочеревного тиску і значним напруженням черевної стінки (кашель, нудота, блювота, тощо), рекомендується залишати бандаж на ніч, знімаючи перед сном на кілька годин для відпочинку і гігієнічної обробки як області грижового випинання, так і самого бандажа .

При носінні бандажа необхідний регулярний догляд за шкірою в області грижі і прилеглих до неї ділянок. Для поліпшення кровопостачання шкіри корисно робити легкий масаж. Значної уваги вимагає догляд за шкірою влітку. Саме тому грижові бандажі ТМ MEDTEXTILE за рахунок «дихаючої», перфорованої бандажної стрічки забезпечують комфортне носіння грижового бандажа навіть у спеку.