Як правильно підібрати бандаж для вагітних?

Бандажі для вагітних рекомендують після 24-го тижня вагітності, коли вага плода і навколоплідних вод стає значною. При цьому, якщо жінка не займалася спортом до вагітності, а її м'язи преса і спини не треновані , шкіра живота и ахребет приймуть все навантаженняна себе. Крім естетично неприємних розтяжок, через істотної зміни центра ваги тіла можуть з'явитися болі в хребті.

Ось чому жінкам не дуже молодим, (старше 25 років), а також в разі не першої вагітності, коли процеси регенерації шкіри вже сповільнюються, рекомендовано носити бандаж. Бандаж носять в період динамічного навантаження: на прогулянці, підчас занять спортом, тощо. У періоди спокою бандаж потрібно знімати.

Розрізняють декілька видів бандажів для вагітних, а саме:
- бандаж до і після-родової, який можна носити до вагітності як підтримуючий, застібаючи спереду, а після вагітності, як стягуючий, застібаючи ззаду. Після вагітності бандаж потрібно носити під час руху, наприклад : догляду за малюком, прогулянок, прибирання, але не більше 2-х тижнів, щоб м'язи живота почали працювати і відновлюватися.
- бандаж для вагітних. Цей бандаж призначений жінкам, які відчувають підвищене навантаження на хребет за рахунок великого плода, багатоводдя або багатопліддя , а також жінкам, які мають зайву вагу. Саме цей бандаж, з посиленою поперекової частиною, потрібно вибирати жінкам, які ще до вагітності відчували біль в поперековій області хребта.

У лінійці бандажів ТМ MEDTEXTILE є обидва види бандажів. Вони дозволять вберегти шкіру живота від розтяжок, хребет від підвищеного навантаження на поперековий відділ, а також вести активне життя на пізньому строку вагітності. Приємним доповненням буде «дихаюча» бандажна стрічка та полегшені сітчасті матеріали, використовувані в бандажах для вагітних ТМ MEDTEXTILE.