UK RU
Зігріваючі бандажі для профілактики та лікування

Зігріваючі бандажі стають особливо актуальними в холодну пору року. Тому прочитайте п'ять вагомих аргументів на користь зігріваючих бандажів:

1. Зігріваючий корсет прискорює процес загоєння.

Процес загоєння пошкоджених тканин та м'язів спини при носінні бандажа відбувається завдяки збільшенню припливу крові до м'язів нижньої частини спини. При цьому збільшений кровообіг доставляє більше кисню, лейкоцитів, тромбоцитів та необхідних поживних речовин – всі вони допомагають у відновленні та загоєнні цих пошкоджених тканин. Сенсорні нерви реагують на прикладене тепло, вивільняючи хімічні посередники, які розширюють місцеві кровоносні судини та збільшують швидкість кровотоку.

І прикладене тепло, і посилений кровотік допомагають температурі шкіри підвищуватися до рівня внутрішньої температури тіла. Коли температура шкіри досягає внутрішньої температури, кров поглинає надлишки тепла та захищає шкіру від перегрівання. Тепло також передається з поверхні шкіри вглиб м'язів та покращує кровообіг у м'язах.

Ідеальним для зими та холодної погоди є протирадикулітний зігріваючий корсет MedTextile 3051. Він допоможе не лише полегшити біль, спричинений радикулітом або остеохондрозом, а також зафіксує поперековий відділ та зніме з нього напругу.

2. Зігріваючий бандаж заспокоює болючі м'язові спазми.

Більшість форм болю в попереку пов'язані зі спазмами м'язів нижньої частини спини. М'язові спазми можуть бути дуже болючими та є частою причиною звернення до лікаря.

В результаті м'язових спазмів кровообіг обмежується і в мозок посилаються болючі сигнали. Зігріваючий бандаж може допомогти зменшити напругу в нижній частині спини, відновивши кровообіг, розслабивши напружені м'язи та зменшивши пов'язаний з цим біль.

3. Тепло зменшує біль, спричинений скутістю.

При носінні бандажу, що зігріває, відбувається нагрівання за рахунок мікромасажної дії, що сприяє легкому розтягуванню м'яких тканин навколо хребта, у тому числі м'язів, сполучної тканини і спайок.

Коли знімається скутість у попереку, настає загальне відчуття комфорту, і повсякденні справи здаються менш складними.

4. Корсет робить вправи менш болючими.

Фізична терапія, розтяжка та вправи для зміцнення хребта є основними компонентами більшості схем лікування болю в попереку. Але, на жаль, деякі вправи можуть спричинити біль. Завдяки підтримуючій дії та зігріваючому ефекту корсет дозволяє полегшити біль під час вправ та покращує загальний терапевтичний ефект.

5. Зігріваючий бандаж може знизити залежність від ліків.

Завдяки прогріваючій та знеболюючій дії зігріваючий бандаж ефективніший і економічніший, ніж безрецептурні знеболювальні. Також низький ризик побічних ефектів є однією з ключових переваг носіння бандажу. Біль у попереку, як правило, може виникати досить часто, тому лікування знеболюючими при кожному епізоді болю може призвести до залежності від них. Тому використання зігріваючого корсета є цінною альтернативою знеболюючим при хронічних болях в попереку.

Наприклад, зігріваючий ортопедичний корсет с ребрами жорсткості MedTextile 3041 підійде для лікування та профілактики остеохондрозу, радикуліту, ревматизму, невритів, хронічних болів у попереково-крижовому відділі, а також може використовуватися після пологів та операцій на черевній стінці.

 

Отже, якщо ви хочете природного знеболювання, яке одночасно діє на декількох рівнях - лікування тіла, розслаблення м'язів, полегшення вправ і зняття стресу, то зігріваючі бандажі ТМ MedTextile  - це саме те, що вам потрібно. Будьте здорові!