UK RU
Зігріваючі бандажі та корсети. Лікування чи профілактика?

Хребет - основа скелета, завдяки якій мозок зв’язується з усіма органами і системами організму людини. На жаль, в наш час переважна більшість людей веде сидячий та малорухливий спосіб життя. А це значить, що найчастіше людина приймає неправильне положення. В результаті цього у людей все частіше деформується хребетний стовп, що призводить до сколіотичної постави, яка не тільки псує фігуру і зовнішній вигляд людини, а й може призвести до виникнення інших захворювань.

Саме через це ортопедичні бандажі та корсети користуються все більшою популярністю не лише, як профілактичний засіб, а й для лікувального ефекту. Але який вид бандажної продукції обрати з метою профілактики, а який - для лікувального ефекту?

Розглянемо докладніше:

✔ Ортопедичний корсет - це спеціальний виріб, що використовується для лікування і профілактики травм, деформацій і хронічних захворювань спини і хребта. Корсет дозволяє випрямити спину, розслабити м'язи, а також усунути больовий синдром.

✔ В залежності від призначення та місць застосування, корсети поділяють на:

  •  Профілактичні виготовляються у вигляді поясу з еластичних тканин, деякі з яких мають масажний та зігріваючий ефекти. Через актуальність теми, саме про зігріваючі бандажі піде мова у цій статті.
  1. Бандажі із зігріваючим ефектом особливо підійдуть людям з остеохондрозом, ревматизмом та радикулітом. Завдяки спеціальним матеріалам бандажі допомагають прийняти правильне положення тіла, знімають навантаження на м'язи спини та хребет.Одним з таких профілактичних бандажів є протирадикулітний зігріваючий пояс (артикул 3051 ТМ MedTextile). Він призначений для фіксації та розвантаження поперекового відділу хребта з одночасним прогріванням при хронічних болях в попереково-крижовому відділі хребта, радикуліті, ревматизмі, невриті та інших захворюваннях поперекової області. Вовна вівці в складі виробу підвищує терапевтичний ефект завдяки своїм теплозберігаючим властивостям. Також волокна вовни здійснюють мікромасаж, що сприяє поліпшенню мікроциркуляції крові і нормалізації кровообігу.
  2. Ще одним видом профілактичного бандажа є ортопедичний зігріваючий бандаж (артикул 4045 ТМ MedTextile). Він призначений для забезпечення компресії і м'якої фіксації попереку. Зменшує біль завдяки зігріваючій і мікромассажній дії. Може застосовуватися для схуднення при заняттях спортом і гімнастикою. Для фіксації бандаж забезпечено застібкою-липучкою і оригінальним петельним покриттям.
  • Лікувальні використовуються при більш серйозних захворюваннях. Залежно від конструкції, вони поділяються на:
  1. напівжорсткі - допомагають зняти біль, усувають м'язові і судинні спазми, знімають надмірну напругу.
    • Наприклад, ортопедичний полегшений корсет з шістьма знімними пластиковими ребрами жорсткості і зігріваючим ефектом (артикул 3046 ТМ MedTextile) застосовується для забезпечення середньої фіксації нижньої частини грудного, поперекового і верхньої частини крижового відділів хребта, а також для розвантаження суглобів і зв'язкового апарату хребців, нормалізації становища хребців при зсувах, після травм і операцій. Зменшує навантаження на м'язовий корсет попереку. Використовується для лікування і профілактики остеохондрозу, радикуліту, ревматизму. Рекомендовано застосовувати навіть при великих протрузіях (більше 10 мм) і множинних грижах міжхребцевих дисків. Корсет допоможе при травмах, хронічних болях, а також на середніх та пізніх термінах реабілітації після травм і операцій попереково-крижового відділу хребта
    • Корсет ортопедичний з ребрами жорсткості зігріваючий (артикул 3041 ТМ MedTextile). Даний вид корсету застосовується для лікування і профілактики остеохондрозу, радикуліту, ревматизму, невритів, люмбаго при зсувах і грижах міжхребцевих дисків, травмах, хронічних болях в попереково-крижовій області, може використовуватися після пологів і після операцій на черевній стінці. Рекомендований під час реабілітації після травм і операцій, які проводилися в попереково-крижовому відділі хребта, а також при важких умовах праці.
  2. жорсткі - їх головним завданням є максимальна іммобілізація і підтримка ушкодженої ділянки для швидкого відновлення і мінімізації ризику ускладнень. Застосовуються при важких формах деформації хребта, серйозних травмах та інших станах, включаючи удари, переломи, протрузії і міжхребцеві грижі.

Зігріваючі профілактичні та лікувальні бандажі можна придбати у будь-якій аптеці вашого міста, лише назвавши артикул та торгову марку MedTextile. Але, пам’ятайте, що деякі види бандажів та корсетів можуть призначатися лише лікарем: хірургом, травматологом, ортопедом або вертебрологом. Майте на увазі, що неправильно підібрана модель може сильно погіршити стан, тому, перед вибором виробу, зверніться до лікаря.