Декілька ключових порад з застосування еластичних бинтів середньої розтяжності
  1. Бинти неможна накладати на набряк.

  2. При варикозному захворюванні бинти треба накладати після тривалого відпочинку, якщо такої можливості немає треба полежати з піднятими кінцівками хоча б 15 хвилин.

  3. Завжди починайте накладати пов'язку від вузького міста до широкого та знизу до верху.

  4. Кожний наступний віток бинта має перекривати попередній на 1/3.

  5. Якщо кінцівка після накладання пов'язки трохи зблідла чи посиніла , це не привід відмовлятися від пов'язки- при русі колір шкіри повинен нормалізуватися.

  6. Але якщо відчувається оніміння, поколювання або пульсація- це свідчить про те ,що пов'язка зроблена занадто туго, її треба зняти на деякий час и зробити заново.

  7. Щоб зробити пов'язку з правильною компресією треба тримати бинт притул до шкіри и розмотувати назовні, майже не докладаючи зусилля для розтягування бинта.

  8. І останнє - пов'язку  з еластичного бинта носять під час активності, на час сну її треба зняти, щоб запобігти порушенню кровообігу.

 

При використанні бинтів саме ТМ MedTextile ми можемо бути впевнені у комфортному  та тривалому використанні  за рахунок високого вмісту  бавовни , рівномірної компресії за рахунок якісного та щільного плетіння .Надійно тримати пов'язку допоможуть  пластикові  кліпси , які входять до комплекту, які не ламаються та не шкодять медичному обладнанню.