UK RU
Докладніше про остеохондроз

Остеохондроз одне з найпоширеніших захворювань опорно-рухового апарату, з яким стикається практично кожен другий дорослий житель планети. Виникає він через зношування і сильне перенапруження міжхребцевих дисків в будь-якому відділі хребта: шийному, грудному, поперековому. А також може виникати в суглобах через порушення кровообігу.

Звичайно, остеохондроз не з'являється на рівному місці, цьому, зазвичай, сприяють багато факторів, деякі з яких можуть чинити негативний вплив протягом декількох років, наприклад:

  1. Важка фізична праця в професійному і побутовому секторі, така, як підйом вантажів і тривалі одноманітні дії.
  2. Незадовільний стан фізичного здоров'я: грижа або інфекція міжхребцевих дисків, зміщення хребта або тазу (наприклад, сколіоз).
  3. Зайва вага та інші захворювання метаболічного характеру, діабет.
  4. Куріння і хронічний кашель.
  5. Заняття спортом і спортивні травми.

Як проявляється остеохондроз?

Іноді буває, що людина може відчувати незрозумілий біль у нирках або в грудній клітині спереду і навіть не замислюватися про те, що це може бути остеохондроз. Це відбувається тому, що болі можуть виникати в будь-яких відділах хребта і "віддавати" в інші частини тіла або навіть органи. Наприклад, при шийному остеохондрозі біль виникає безпосередньо в шиї, а потім поширюється вниз по самому хребту і може доходити до кінчиків пальців, часто віддає в груди. При поперековому остеохондрозі може "віддавати" в сідниці, ноги або навіть нирки. В основному проявляється під час тиску на уражену область або під час фізичної активності. Остеохондроз також може бути пов'язаний з грижею міжхребцевого диска, що веде до поколювання в руках і ногах або їх онімінням.

Інші можливі симптоми: припухлість, чутливість, слабкість або погана рухливість суглобів, складність у випрямленні ураженої кінцівки.

Діагностика

Остеохондроз це чи якась інша хвороба може визначити тільки лікар. Не варто займатися самолікуванням, а краще звернутися до фахівців, які визначать, чи насправді це остеохондроз, в якому відділі хребта і на якій стадії. Тільки після фізичного огляду та за допомогою методів візуалізації (рентген, магнітно-резонансна томографія (МРТ) або комп'ютерна томографія (КТ)), можна дізнатися всю необхідну інформацію і призначити адекватне лікування.

Лікування і профілактика.

Цей тип захворювання неможливо вилікувати повністю, але можна полегшити біль. Як уже згадувалося вище, відповідне лікування може призначити тільки лікар. Також лікар може призначити використання спеціального бандажа або корсета.

Наприклад, якщо остеохондроз вже підтверджено, рекомендований до використання корсет грудо-поперековий артикул 3001 ТМ MedTextile. Завдяки цьому корсету обмежується обсяг рухів в поперековому і грудному відділах хребта, забезпечується формування правильної постави, а також зменшується біль у верхньому і нижньому відділах спини. Використовується при грижах і зсувах дисків, протрузії диска, генералізованному остеохондрозі, сколіозі, кіфозі, спондильозі, сподилолістезі, остеопорозі, иррадуючих болях, переломах хребта і при реабілітації після лікування зазначених захворювань.

 

Для профілактики остеохондрозу можна використовувати коректор постави артикул 2009, який забезпечить формування правильної постави, зменшить болі в верхньому відділі спини, викликані сколіозом, кіфозом, кіфосколіозом або артритом, попередить сутулість. Коректор постави підійде тим, хто бажає запобігти деформації хребта, сформувати звичку тримати спину прямо, а також уникнути багатьох захворювань, пов'язаних з неправильною поставою (порушення дихальної, серцево-судинної, травної та інших систем).

 

 

 

Бандажі та коректори постави ТМ MedTextile запитуйте в аптеках вашого міста чабо на сайті.